fbpx

Porftolio Kontakt

Fotograf Wrocław -  sesje ciążowe, sesja noworodkowa, fotografia dziecięca, zdjęcia rodzinne, zdjęcia ślubne, portrety, CV, zdjęcia biznesowe

Jestem Twoim fotografem ... tworzę zdjęcia z pasją dla Ciebie!

Sesja noworodkowa we Wrocławiu, w domu czy w studio?

Zapraszam na sesję noworodkową do mojego studia. Mam przenośne studio, więc mogę również dojechać i wykonać sesję noworodkową w Państwa domu. Potrzebne będzie około 4x4m powierzchni, aby rozstawić sprzęt i rekwizyty.

Masz więcej pytań? Zadzwoń lub napisz do mnie. A kilka przykładowych pytań i porad jak się przygotować do sesji noworodkowej znajdziesz poniżej.

Przygotowanie do fotografii noworodkowej, jaki ubiór dla dziecka?

Proszę zabrać ze sobą ciuszek, w którym maluszek dobrze zaprezentuję się przed obiektywem

Fotografia noworodkowa Wrocław, jaki ubiór dla rodziców?

Warto przygotować sobie wygodny ubiór. Zadbajmy o zapasowe ubranie na wypadek zabrudzenia przez dziecko. Do wspólnych zdjęć warto przygotować koszulki i bluzki w neutralnych kolorach. Zalecam wzięcie białej oraz czarnej koszulki dla mamy i taty. Mile widziane są również inne stonowane kolory: szary, bezowy, itp... Zdecydowanie odradzam krzykliwe wzory.
Ponadto Mamy dobrze prezentują się w sukienkach lub bluzkach bez ramiączek (tzw. topy). Mama powinna zadbać o swój delikatny makijaż oraz fryzurę.

Sesja noworodkowa, jakie dodatki?

Można ze sobą wziąć osobiste dodatki. Mogą to być rzeczy związane z Państwa pasją lub zawodem. Badź jakieś ubranko przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Proszę wziąć również ze soba dodatkowe pampersy, pieluchę tetrową, kocyk maleństwa oraz smoczek i  butelke do karmienia, jeżeli mama już nie karmi piersią.

Czas trwania sesji noworodkowej?

W dniu zaplanowanej sesji nie mam już innych zdjęć. Tempo będzie nam wyznaczał sam maluszek. Będzie czas na karmienie, przewinięcie i tulenie.

Moja galeria zdjęć noworodkowych we Wrocławiu.

Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć z sesji noworodkowej .

error: W celu ochrony nasze treści są blokowane i chronione prawem autorskim. Kopiowanie ich jest zabronione.