fbpx

Porftolio Kontakt

Fotograf Wrocław -  sesje ciążowe, sesja noworodkowa, fotografia dziecięca, zdjęcia rodzinne, zdjęcia ślubne, portrety, CV, zdjęcia biznesowe

Jestem Twoim fotografem ... tworzę zdjęcia z pasją dla Ciebie!

Sesja Narzeczeńska – Fotograf Wrocław

Sesja Narzeczeńska

Może być wstępną sesją przed sesją ślubną. Pozwala ,,oswoić’’ się z aparatem i fotografem. Pozowanie to nie jest łatwa sztuka. W przypadku sesji narzeczonych jest mniejszy stres, większy luz i można wyuczyć się kilku prostych nawyków, które potem się Wam przydadzą podczas sesji ślubnej.

Sesja Narzeczeńska to piękne zdjęcia i świetna pamiątka z czasów narzeczeństwa oraz doskonała zabawa.Sesja Narzeczeńska staje się coraz bardziej popularna i modna wśród przyszłych Młodych Par.

Kiedy wykonać sesję narzeczeńska? Fotograf Wrocław radzi

Sesję najlepiej wykonać w miejscu gdzie będziecie czuli się swobodnie. Może to być pobliski park, kawiarnia, centrum miasta, moje studio lub Wasz dom. Pomysł należy do Was. Ja mogę zasugerować i doradzić. Dobrym miejscem są nasze piękne wrocławskie parki, ogród japoński, pergola.

Rekwizytem niezbędnym w sesji narzeczeńskiej będzie zaręczynowy pierścionek. Warto również zabrać ze sobą rekwizyty. W zależności od klimatu sesji, może to być koc na którym będziecie mogli usiąść, butelka szampana i kieliszki. Jeśli macie jakieś hobby lub zainteresowania to możemy również je ująć na zdjęciach, np. zdjęcie na motocyklu. Czasami para ma też swojego zwierzaka: psa lub kota. Oczywiście to też jest fajny pomysł, proszę w takim przypadku zadbać o jakiegoś opiekuna, aby po kilku ujęciach temat wrócił na Was.

Jak ubrać się na sesję narzeczeńska?

Przede wszystkich wygodnie, ale też trzymając się pewnych zasad. Aby para wygladała spójnie ubiór Pana powinien być dobrany do Partnerki. Unikajmy kwiecistych i jaskrawych kolorów. Lepsze są gładkie i stonowane barwy. Wszelkiego rodzaju kratki, paski mogą rozpraszać obraz. Przygotujcie ubrania na sesję dzień wcześniej. Przymierzcie je w domu i obejrzyjcie się w lustrze. Jeśli Wam się obraz spodoba to i mojemu obiektywowi również.

Jak wykorzystać zdjęcia z  sesji narzeczeńskiej?

Można wykorzystać je na wiele sposobów:

  • Do zaproszeń dla gości weselnych
  • Jako podziękowania dla rodziców lub gości
  • Jako dekoracja sali / miejsca wesela
  • Może to być tablica z Waszymi zdjęciami nad Waszymi honorowymi miejscami podczas uroczystości weselnej 
  • Latająca galeria lub foto-album
  • Księga gości
  • Pokaz slajdów na weselu
  • Etykieta na wódeczkę weselną

Zapraszam do kontaktu.

Pokaż dodatkowe informacje

error: W celu ochrony nasze treści są blokowane i chronione prawem autorskim. Kopiowanie ich jest zabronione.