fbpx

Porftolio Kontakt

Fotograf Wrocław -  sesje ciążowe, sesja noworodkowa, fotografia dziecięca, zdjęcia rodzinne, zdjęcia ślubne, portrety, CV, zdjęcia biznesowe

Jestem Twoim fotografem ... tworzę zdjęcia z pasją dla Ciebie!

Fotografia ciążowa Wrocław

Sesja brzuszkowa, sesja ciążowa… czy warto?

Czas szybko leci ... ciąża trwa aż ... i zaledwie 9 miesięcy - i przy Tobie będzie nowe życie. Właśnie dlatego oferują dla Ciebie sesja brzuszkowa we Wrocławiu. Będą to zdjęcia z bardzo ważnego dla Ciebie okresu życia. Twój album rodzinny powinien zawierać piękne fotografie, abyś mogła wracać do tych chwil i pokazać je kiedyś swojemu dziecku. Jak każda matka, wiem, że ten czas - czas oczekiwania na dziecko, jest niepowtarzalny. Dlatego, pomogę Ci zachować wspomnienia z tego okresu. Sesja z brzuszkiem zostanie wykonana w moim przytulnym studiu we Wrocławiu lub w dowolnym parku (plenerze). Fotografia ciążowa może zostać wykonana także w Twoim domu. Podczas sesji zawsze dbam o Twoje samopoczucie, pomogę Ci wybrać stylizacje, dobrać suknie i dodatki. Mam w swojej ofercie ciekawą kolorystykę, wzory oraz rozmiary.

Sesja brzuszkowa, sesja ciążowa… ile kosztuje i na co zwrócić uwagę?

Ciąża trwa aż 9 miesięcy. Taki okrągły brzuszek będziesz mieć codziennie? Wiele Kobiet żałuje, że nie znalazło czasu, czasami, że wybierało nieodpowiedniego fotografa, lub ostatecznie zdjęcia się nie podobają. Często nie wiedziały jak się do niej przygotować, nie miały w co się ubrać itp. Moim modelkom w ciąży udostępniam podczas sesji luźne długie suknie specjalnie uszyte do sesji ciążowych. Posiadam bogaty wybór kolorów oraz rozmiarów. Koniecznie też zobacz mój artykuł jak "Przygotowanie do sesji ciążowej"? Na sesję możesz zabrać ze sobą swojego partnera i dzieci. Chętnie zrobię Wam wspólne zdjęcia.

Fotografia ciążowa Wrocław? Zdjęcia w studio czy w plenerze?

Zastanawiasz się jakie miejsce wybrać? Jak przygotować się do sesji ciążowej? Dodatkowe informacje są dostępne na naszej stronie "Przygotowanie do sesji ciążowej"

Czy jest jakaś konkretna pora dnia na sesję ciążową Wrocław?

Pora dnia jest ważne zarówno dla przyszłej mamy, aby czuła się dobrze, świeżo i była pełna energii. Ze strony mojej - fotografa, potrzebuję dobrego światła, aby wykonać udane zdjęcia. Zdjęcia plenerowe wymagają światła dziennego i zwykle odpowiedniej pogody. I to w sumie jedyne ograniczenia. Jeśli chodzi o zdjęcia w studio to mam światło studyjne  które wykorzystują przy każdej sesji. Czasami posiłkuje się nim również podczas sesji w plenerze.

Zdjęcia kolorowe czy czarno-białe? Fotografia ciążowa Wrocław

Fotografia ciążowa jak wiele innych typów nie wymaga wyboru rodzai zdjęć w pośpiechu. Retuszowanie zdjęć, przygotowanie czarno-białych odbitek odbywa się już po sesji. Nie musisz podejmować tej decyzji przed lub w trakcie sesji. Do tego czasu skupiamy się na sesji i jej efektach. Potem będzie czas na decyzję. Możesz wybrać zdjęcia zarówno kolorowe jak i czarno-białe. Bez problemu je dla Ciebie przygotuję.

Fotografia ciążowa Wrocław, kiedy umówić się na zdjęcia?

Sesję brzuszkową można wykonać wtedy, kiedy brzuszek jest już widoczny i zaokrąglony. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, gdyż może się okazać, że nie będę miała wolnych terminów. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu.

Pokaż dodatkowe informacje

error: W celu ochrony nasze treści są blokowane i chronione prawem autorskim. Kopiowanie ich jest zabronione.